Славни

Бујната убавица ја покажа дивата страна – одвај ги задржа градите во градникот

Сексапилната Шарлот МекКини позираше облечена во бикини со леопардска апликација на егзотичната Ибица.

Ѕвездата на филмската адаптација на Baywatch на Ибица ја покажа својата дива страна, облечена во микро бикини костим кој одвај ги задржа на место нејзините бујни гради.

A post shared by Sunil Hatwal (@sun_hwr) on

Оваа секс бомба стана популарна кога на Superbowl во 2015 се појави во рекламата за Carl’s Jr. бургерите. Кариерата оттогаш за Шарлот тргна само во нагорна линија, а кулминираше со овогодинешното појавување во долгометражната филмска адаптација на популарната серија Baywatch.

A post shared by @moviefriday on

Најпопуларно

To Top