Славни

„Брак со проблеми“: Се појави ужасно тажна божиќна фотографија од Меланија и Доналд Трамп!


На Твитер е објавена фотографија на која Меланија и Доналд седат покрај раскошна елка, завртени со грбот еден на друг. Оваа фотографија не ја прикажува баш божиќната заедница.

„Претседателот и јас се забавуваме и им помагавме на децата околу божиќните желби. Им посакувам на сите среќен Божиќ“ напиша Меланија.


Ова им беше доволно за екипата на Твитер да почне да коментира на оваа фотографија.
„Ах говорот на телото. Толку љубов меѓу нив“, „Дали е ова брак полн со проблеми или“?, „Оваа фотографија вреди повеќе од 1000 зборови“ ова се само некои од коментарите на социјалната мрежа.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top