Вебкафе

Божиќна загатка го освојува Фејсбук: Меѓу елените се крие едно мече

Унгарскиот автор на цртани филмови, најпознат под псевдонимот Дудолф, нацрта уште една во низата свои „мозгалки“.

Ако ви треба малку релаксација, обидете се да го најдете залутаното мече меѓу сите тие елени на една симпатична божиќна загатка која ја нацрта унгарскиот аниматор Георгели Дудас, познат како Дудолф.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top