Вебкафе

Босанец тврди дека видел вонземјанин, а и дека го снимил неговиот вселенски брод (видео)


На некои луѓе очигледно почетокот на 2018 година им бил малку досаден, па одлучиле да снимаат необични видеа. Едно такво видео е снимено во секото Вучковци, близу Градачка.

Еден граѓанин тврди дека вселенскиот брод и вонземјанинот се реални и пробал да оствари контакт со нив. На видеото се гледа паркиран вселенски брод и вонземјанин кој се шета во шумата. Коментарите за ова видео се различни, од сатирични па се до објаснувачки кои тврдат дека постои ваква шума во БиХ.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top