Спорт

Бомба од Марсело за изедначување во Минхен – Реал рамноправен на полувреме

Со голот на Марсело од работ на шестнаесетникот, Реал изедначи во Минхен со 1:1.

Loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top