Славни

Бомба на „Сан Паоло“: Секси Бразилка ги излуде навивачите на Наполи


Навивачите на Наполи за време на натпреварот протов Болоња, повеќе гледаа во атрактивната Бразилка Деса Нунес, која дојде да го поддржи омилениот клуб, отколку на случувањата на теренот.

Деса веднаш стана хит на Апенините, која навистина изгледа прекрасно во синиот дрес на Наполитанците.

Napoli💙 #ForzaNapoli #ForzaNapoliSempre #NapolieBologna #dessanunes

A post shared by Dessa Nunes (@dessanuness_) on

Станува збор за бразилска манекенка која е голем фан на Наполи.

Rindo de nervosa…botei o biquíni, acabou o sol!🙄😒😭

A post shared by Dessa Nunes (@dessanuness_) on

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top