Спорт

Бомба на Коларов за еден од најубавите погодоци на Мундијалот во Русија (видео)

Александар Коларов погоди за Србија во дуелот против Костарика за отворање на резултатот од 1:0 со прекрасен погодок од слободен удар.

Најпопуларно

To Top