Спорт

Бомба на Коларов за еден од најубавите погодоци на Мундијалот во Русија (видео)

Александар Коларов погоди за Србија во дуелот против Костарика за отворање на резултатот од 1:0 со прекрасен погодок од слободен удар.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top