Вебкафе

Блогерка користела сперма како третман за мозолчиња: „Морам да признаам дека тоа делува“

Ангела Ноуси е блогерка од Нигерија чии приказни и совети врзани со сексот ги следат повеќе од 50.000 луѓе на Фејсбук.

Неодамна таа опиша како спермата и помогнала да се реши од мозолчињата и да има поубава кожа на лицето.

„Користев сперма како третман за мозолчиња и морам да признаам дека тоа делуваше. Да девојки, вашиот партнер навистина може да ви помогне да имате прекрасна кожа. Можеби ви звучи чудно, но верувајте дека тоа помага. Спермата е добра за нега на кожата бидејќи е полна со протеини и други нутритивни вредности“, напиша Ангела.

Вели дека еден ден после сексот завршила со сперма на лицето, а другиот ден се изненадила од својот изглед.

„Следниот ден се разбудив без мозолчиња. Па затоа, следниот пат кога ќе имате секс, зачувајте малку сперма и втријате ја во лицето. Подоцна ќе ми бидете благодарни“, заклучува таа.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top