Славни

БЛАМ НА ГОДИНАТА: Пејачката снимена како среде ревија го задоволува водителот!

Руската пејачка Јулија Берг преку ноќ стана ѕвезда откако се појави снимка на која се гледа како со рака го задоволува ТВ водителот Дмитриј Торин.

Краткото видео кое е снимено од мобилен на една модна ревја во Москва, веднаш стана хит на интернет.

Она што е сигурно е дека нејзината рака е пот капутот на водителот и блиску до меѓуножјете, а за другото проценете сами.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top