Вебкафе

Без прекин испука 700 куршуми со M249 SAW – погледнете што се случи со пушката

Пушката е од американско производство и со неа се опремени американските маринци. Сериското производство почнало во 80-тите години од минатиот век.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top