Вебкафе

Беше пресреќен дека девојката не го изневерува – работата тргна наопаку кога…

Божиќното издание на шоуто To Catch a Cheater на гледачите им приреди вистинско изненадување.

Типот кој одлучи да ја тестира својата девојка за нејзината верност, беше пресреќен кога сфати дека таа не го изневерува, но кога пред неа откри дека ја тестирал, следуваше „фестивалот“.

Даг неколку години живеел во Индија, каде се заљубил во двојка чие име не е откриено. Ако може да се верува на екипата од шоуто, парот се верил и работеле на добивање на нејзината виза. Но, девојката, инаку „млада боливудска актерка во подем“, во последно време повеќе глумела отколку претходно, па Даг се посомневал дека за улогата е подготвена да направи „чекор повеќе“ и одлучил да ја тестира.

Беше пресреќен кога сфати дека таа му е верна, но знаеше дека ќе мора да ја извести за тестот кој го приредил. Нејзината реакција на таа информација беше раскинување, кое го шокираше Даг.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top