Музика

„Бела Чао“ во одлична изведба и спот на Марк Рибо и Том Вејтс – нема промашување!

По двегодишна пауза, легендата Том Вејтс со нова музичка изведба, овој пат како тандемски гостин на Марк Рибо во нивната „кавер“ верзија на италијанската партизанска песна „Бела Чао“. Нема промашување – длабоко и продорно до коска.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top