Славни

Бекам го имаше најдоброто седиште на „Паркот на принцовите“

Медиумте на Островот ги полни нова интрига, откако во вторникот вечерта, на стадионот „Паркот на принцовите“ во Париз, бившиот англиски репрезентативец Дејвид Бекам и американскиот супермодел и убавица со слава од светски ранг, Бела Хадид, седеа еден до друг во ВИП ложата и го следеа осминафиналниот натпревар помеѓу ПСЖ и Реал Мадрид (1:2) од Лигата на шампионите.

Двете славни фаци се сретнаа случајно, но нивното ракување и неколкуте фрлени погледи од страна на Бекам кон 21-годишната убавица Хадид ги натераа британските медиуми да почнат да „шушкаат“ дека фудбалскиот и моден фраер негува симпатии кон својата „сосетка“ (со местото, секако).

А Бела, како и секогаш, блескава и bella. И покрај ниските температури, таа ги скокоткаше машките страсти со својата модна комбинација и раскошното деколте.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top