Видео

Бегаат од брак како од ѓавол: И на жените не им е дојдено до мажачка (видео)


На времето во ваков момент зад невестата се правеше гужва од немажени девојки кои сметаа дека фаќањето на невестинскиот бидермаер ќе им донесе среќа во љубовта, па и брачен живот, зошто да не (додуша, кај нас уште се прави гужва, што е за право).

На типкиве од видеото очигледно не им е дојдено до брзо мажење и брачен живот, па решија да го бојкотираат фаќањето на бидермаерот во последен момент.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top