Вебкафе

Баткава е забеган: Скок од кој ќе ви се сврти во главата (видео)

Паркур фраерите воодушевуваат со своите потфати и вртоглави егзибиции каде и да се појават. Типот од видеото се вика Грег и реши еден таков потфат да направи улиците од Лондон.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top