Ај не заебавај

Барокот на „Скопје 2014“ денес

На секое шкарт дело му се кратки нозете и векот. Барокот на „Скопје 2014“ не е ништо поразличен од тоа.

Извор: Фејсбук профил на Илија Лазаров

Loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top