Спорт

БАЛОТЕЛИ ПОВТОРНО Е ХИТ: Не е така како што изгледа!

Марио Балотели повторно е хит со новото видео кое го објави на социјалните мрежи!

При една масажа на физиотерапевтото во Ница, Балотели со превиткуваше од болки и стенкаше, а потоа испрати порака до фановите.

„Не е така како што изгледа, луѓе, се колнам“, напиша Марио под видеото, кое се разбира, веднаш стана вирално.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top