Ај не заебавај

Авторот за в затвор: Ужас во учебникот за шесто одделение по природни науки


На што ги учат децата, бе?! Сериозно. Какво е ова прашање?

Ако некого го интересира кој/што/како за учебникот (а треба да го интересира, посебно ако има дете кое ќе учи од оваа книга) – еве ги и техничките информации.

 

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top