Славни

Ариел, златна, ќе ти летнат „гулабите“


19-годишната американска актерка Ариел Винтер, паралелно позната по улогата на Алекс во серијата “Modern Family” и нејзините славни бомбастични облини, знае да биде секси каде и кога и да се појави во јавност.

Тоа уште еднаш го докажа во неделата, на официјалната свеченост за затворањето на меѓународниот филмски фестивал во Палм Спрингс.

„Ризичниот“ моден избор кој го носела Ариел во форма на длабоко деколтиран црн фустан бил евидентен поради тоа што таа често морала да си ја мести тоалетата за да не „излетаат гулабите“ надвор од неа.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top