Спорт

АПСОЛУТЕН ХИТ: Кога баба Сада го опишува голот на Џеко!

Един Џеко во средата одигра фантастичен меч во Лигата на шампиони и постигна два гола против Челзи, од кои едниот беше навистина ремек-дело.

На интернет се појави снимка од баба Сада, која на интересен и живописен начин го опишува голот на својот миленик.

Видеото стана апсолутен хит, а сигурно и вас ќе ве насмее до созли…

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top