Славни

Анџелина Џоли во врска со познатиот режисер!?

Како што пренесуваат светските медиуми, Анџелина ја започнала романсата со режисерот Прач Лиј.

Откако се разведе од Бред Пит, и него и неа ја спојуваа со разни луѓе. Меѓутоа, тие двајца официјално не потврдија дека започнале нова врска, а светските медиуми во последно време зборуваат за наводно нова романса на славната актерка.

Имено, се зборува дека Анџелина е во врска со камбоџискиот режирес Прач Лиј, а во последно време тие поминуваат многу време заедно.

Анџелина и Прач се запознале минатата година преку познаникот Лонг Ун, активист за човекови права и автор на книгата „Прво го убиле мојот татко“.

Меѓутоа , коментарите на пријателите од Џоли се поделени. Едни тврдат дека се заедно и им е многу убаво, а други викаат дека тоа е сето приказна на медиумите.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top