Галерии

Анамнеза: „Спијат како кучиња (по улици)“ – прв ден „Ултра“ во Сплит

Вчера заврши првата вечер на овогодинешното издание на фестивалот на електронска музика „Ултра Европа“ во Сплит, а посетителите го напуштија местото на журката со излегувањето на првите сончеви зраци.

И додека некои веднаш се упатија во креветите, имаше такви кои немаа ниту атом снага, па спиеја на сплитските улици.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top