Актуелно

Амди: „Јас сум ги научил како да се подмитуе“ (видео)

Човекот отворено и јавно си признава – „нека знае цела јавност, јас сум ги научил како да се подмитуе, како да ги добиваат Ромите“.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top