Актуелно

Амди Бајрам си прилегна во собраниската клупа

Чекајќи ја седницата за законот за јазици која што требаше да почне во 15 часот, Амди Бајрам заспа во собраниската клупа. Неговиот колега од ВМРО-ДПМНЕ, Илија Димовски, го понуди со кафе.

Амди Бајрам е единствениот пратеник во собраниските клупи кој чекаше час и половина да почне седницата. Откако стана, Димовски го понуди со кафе, но тој одби, по што излезе од салата.

Фото: А1.Он

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top