Спорт

Ако го види ПСЖ ќе го купи: Богдановиќ како Нејмар (видео)


Богдан Богдановиќ е еден од најдобрите европски кошаркари и игра одлична сезона во НБА лигата во дресот на Сакраменто.

Меѓутоа, Србинот покажа и завидни фудбалски вештини, па многу успешно жонглираше со кошаркарската топка….Погледнете!

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top