Видео

Ајде пејте бе, копуци едни! (видео)

Од протестите на дијаспората против промената на името.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top