Славни

Адриана Лима објави фотки од куќата после ураганот Ирма…ништо повеќе не е исто!

Адриана Лима се врати во својот дом во Флорида, откако за време на ураганот Ирма, уживаше со својот дечко, турскиот писател Метин Харо.

Откако Лима се врати во својот дом го затекна пустошот кој го остави зад себе ураганот, па објави фотки на кои се гледа како изгледа нејзиниот дом.

Нејзиниот скутер, како и се што било пред вилата е потполно уништено.

Advertisements
To Top