Актуелно

Почина македонскиот модел и фитнес тренер!


Како што пишуваат странските медиуми, денес почина македонскиот модел и фитнес тренер Александар Грујовски. Тој се појавуваше во спотот на Тамара Тодевска, а неодамна бил пронајден мртов во Малта.

Според првичните извештаи на полицијата, Александар паднал од височина, односно се лизнал од карпа кај заливот, додека се шетал со својата девојка.

„Полицијата и медицински тим беа повикани на местото на настанот, по што беше констатирана смрт. Телото беше на карпите, по што беше пренесено со хеликоптер. Полицијата работи на расчистување на настанот“, пренесоа странските медиуми.

Извор: Репортер

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top