Авто мото

Видео од салон за автомобили, каде никој не влегол со години


Откако се појави веста за салонот на Субару во кој со децении стојат истите автомобили предизвика огромен интерес.

И навистина, се е исто како и пред година, две па дури и десет. Автомобилите се на иста позиција, а показател за тоа дека никој не влегува е календарот на ѕидот кој е од 2004 година.

Временската капсула крие недопрени модели на Субару, меѓу кои посебно интересен е спортскиот ХТ.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top