Мајтап

Виц: Русокоса на погреб


На погреб од нејзиниот сопруг, една згодна русокоса се дави од плачење.

Е, де! Доста плачиш веќе. Убава си ти, млада, ќе си најдеш утре друг што ќе те сака, ја тешат.

А бе, знам за утре, ама шо ќе прам вечер?

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top