Вебкафе

Си развил сопствен метод за крадење на телефони, но камерата го „фати“


Некој го снимил ликот кој со сопствен метод и со помош на помагало крадел телефони. Па погледнете како тој го прави тоа:

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top