Славни

Таа е фан на ЦСКА и често ги следи натпреварите полугола! (фото)


Извесна Тања не ја крие љубовта кон Армејците и ја искажува на некој чуден начин.

Клубот во вторник гостува во Белград во 1/16 финале од Лига Европа, а веруваме дека и Тања ќе дојде да ги бодри своите играчи на стадионот во Белград.

Да напоменеме дека и Тања сака да се фотографира во провокативно издание додека го гледа натпреварот каде што игра ЦСКА.

Уживајте во фотографиите:

A post shared by Tanya❤💙 (@tanchik_86) on

A post shared by Tanya❤💙 (@tanchik_86) on

A post shared by Tanya❤💙 (@tanchik_86) on

A post shared by Tanya❤💙 (@tanchik_86) on

A post shared by Tanya❤💙 (@tanchik_86) on

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top