Славни

Кендимен „жигоса“ уште една девојка! (фото)


Познатиот тајкун и Инстаграм ѕвезда, Кендимен, често обајвува фотографии на кои е опкружен со голи жени, од кои некои имаат на позадина тетоважа со логото од неговата компанија.

Тој ги тетовира своите „девојки“, а потоа позира со нив во провокативни пози, додека сето тоа го следи неговата сопруга. Неговата најнова „девојка“ е 21 годишната Кристал Ким, со којсе фотографираше во интимна поза, а тогаш ја однесе на тетовирање кај неговиот логотип.

Како изгледа неговиот живот, можете да погледнете во прилог.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top