Актуелно

Мотоциклист загина во Скопје


Мотоциклист на 38-годишна возраст од Скопје вчера попладне загина на булеварот „Борис Трајковски“ во главниот град.

Е.А. изгубил контрола над мотоциклот „Сузуки“, паднал и од повредите починал на самото место. Итната медицинска помош само констатирала смрт.

Извршен е увид од страна на увидна екипа од СВР-Скопје и се работи на целосно расчистување на случајот.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top