Еротика

Премногу жешка: Од Инстаграм упорно ги забрануваат нејзинте фотки (18+)


Свесна за својата убавина и сексапил, 24-годишната манекенка Сахара Реј на социјалните мрежи секојдневно објавува жешки и провокативни фотографии кои ги откриваат сите нејзини адути.

A post shared by Sahara Ray (@sahara_ray) on

Сепак, многу од тие фотки ги кршат правилата на Инстаграм, па често на таа социјална платформа ги блокираат провокативните фотографии од Сара.

A post shared by Sahara Ray (@sahara_ray) on

Но, таа не се откажува од промоција и афирмација на својот сексапил, па упорно продолжува да ја чести својата (претежно машка) публика со фатални кадри.

A post shared by Sahara Ray (@sahara_ray) on

A post shared by Sahara Ray (@sahara_ray) on

A post shared by Sahara Ray (@sahara_ray) on

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top