Актуелно

Временска прогноза за овој четврток


Во Македонија денеска ќе биде сончево, студено и ветровито со мала до умерена облачност.

Ќе дува умерен до засилен северозападен ветер, особено во источните делови. Температурата ќе се движи од минус 3 до 8 степени.

Во Скопје и околината слично време со темепратура до 8 степени.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top