Мајтап

Виц: Роденденски подарок


Маче ма, што ти даде твојот за роденден?

Курац ми даде!

Ти завидувам!

Зошто?

Секогаш добиваш убави подароци.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top