Филм / ТВ

25 години чекавме хемијата да се претвори во секс!


Фановите на популарната Тв серија Тhe X-Files цели 25 години мораше да чекаат хемијата помеѓу Скалеј и Милдер да се претвори во нешто конкретно, а синоќа тоа и го дочекаа.

„А тогаш имаа секс. Два пати“, напиша Џилиан Андресон на Твитер со соодветен гиф, после синоќешната премиера на новата серија која повторно се враќа на малите екрани со својата 11-та сезона.

Иако ваковиот развој се чекаше многу долго, фановите се поделени околу работата на серијата.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top