Славни

22 годишната поп ѕвезда од Приштина ги шокираше своите фанови (фото)

Дуа Липа е се попопуларна поп ѕвезда која има потекло од Приштина, а со провокативните објави на социјалните мрежи собира нови пријатели.

На една од нејзините последните објави, каде што си го лиже рамото коментираа нејзините пријатели.

„Ме зафркаваш?“, „Да и јас сакам да си го лижам рамото“ беа само некои од коментарите од нејзините пријатели.

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on


 

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top