Славни

2018 е на прагот, а веќе го имаме најпровокативниот календар за новата година

Традиционално, со доаѓањето на крајот на секоја година, во рамки на празничниот дух и расположене, списанието LOVE не чести со жежок и провокативен календар за кој ги ангажира најсекси убавиците од „мејнстрим“ модната и шоубизнис сцена.

Од најпознатата „плус-сајз“ манекенка Ешли Греј, до Емили Ратајковски, Кендал Џенер, Бела Хадид, Хејли Волдвин и други – видеата со кои се дефинира новиот секси календар LOVE Advent 2017 и тоа како многу ветува.

Бидете сигурни дека следуваат уште заводливи и провокативни видеа до крајот на годината за комплетирање на календарот.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top