Славни

Конечно како што треба: Кендал Џенер одамна не сме ја виделе во подобра комбинација! (фото)


Кендал Џенер во 2018 година ги зареди некои чудни и невкусни изданиа со грди, гломази тренерки, густи најлонки и со нив некој неспојливи парчиња, како штикли со високи пети и слично. Но катастрофалната низа сега е разби со една многу елегантна комбинација која додатно ја зачини со хит детали од оваа сезона.

Цветното одело е многу популарно помеѓу славните модни креатори, а со ова докажа дека знае и да се облече многу убаво.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top