Вебкафе

10 реклами кои цензурата ги забрани да се емитуваат на телевизија

Од експлицитни сексуални сцени, преку расизам до сексизам – тие се причините поради кои овие реклами се забранети за на телевизија.

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top