Актуелно

Затвореник од Идризово почина на скопски клинички


Како што информираа од полицијата, околу 10 часот, С.Р. од гостиварското село Речане бил однесен во Токсикологија, а околу 12.30 починал.

Истиот боледувал од канцер, а по наредба на Јавен обвинител телото било дадено на обдукција, соопштија од полицијата.
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!

Copyright © 2017 Лав Медиа Груп

To Top
Connect!