Филм / ТВ

За сите обожаватели: Како се снимаше серијата „Преспав“ – со гафови и грешки


За добра дополнителна смеа, на страна од редовните дневни епизоди.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top