Славни

Во друштво на помладиот дечко: На 60 години „си грми“ по бикини на плажа


Славната холивудска актерка Шерон Стоун пред неколку дена ја закоружи шестата деценија од животот изачекори во седмата, полнејќи 60 години.

Актерката која своевремено важеше за еден од најатрактивните секс симболи во светот на шоубизнисот го прослави својот 60. роденден во бикини на плажа со нејзиниот нов партнер.

Холивудската ѕвезда беше фотографирана додека си разменуваше бакнежи со 41-годишниот италијански бизнисмен Анџело Боф.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top