Мајтап

Виц: Заинтересирана наставничка


Се враќа мали Перица од школо и му вели на татко му:

Тато, учителката денес се интересираше за тебе.

Уууу, стварно? Што сакаше да знае?

Сакаше да знае од каков мајмун потекнувам.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top