Мајтап

Виц: Фраерска работа


Што работиш ти, пријателе?

Јас батка возам Мерцедес од 200.000 евра и сите жени ми плаќаат за да ги возам.

Аман бе? Што работа е тоа?

Шофер на автобус.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top