Мајтап

Виц: Евтин роденден


Ало, брачно советувалиште? прашува еден маж на телефон.

Да, повелете.

Имам едно прашање, како можам најевтино да го одбележам роденденот на мојата сопруга?

Едноставно, господине, со сино пенкало на календарот.

Коментари

loading...
Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top