Мајтап

Виц: Чак Норис само еднаш задоцнил на школо


Чак Норис само еднаш во животот задоцнил за на училиште.

Кога влегол, наставникот стана и му рекол: Леле, Чак, извини, сите ние дојдовме порано!

Коментари

Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top