Мајтап

Виц: Бокс за директорот


Влегува Трпе кај директорот и му удира бокс среде лице.

Дотрчуваат колегите и го одделуваат:

Немој Трпе! Немаш седмица на лото. Те зезавме.

Коментари

Најсвеж македонски забавен портал... и нешто повеќе!


Учество во игри на среќа е дозволено за лица со 18+ години. Играј одговорно!

To Top